NAUJIENOS

ES INVESTICIJOS

es logo

Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas

UAB Asiga Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0153

Priemonė: Dizainas LT

Projekto vertė: 38.000 EUR

Skirtas finansavimas: 28.500 EUR

Pagrindinis projekto tikslas- sukurti naujų įmonės gaminamų baldų linijų dizaino koncepcijas, kuriuos pagaminus jie būtų patrauklūs vartotojams ir padėtų įmonei padidinti pardavimo pajamas, pelną ir darbo našumą.

Projekto metu bus sukurti 3 originalūs baldų dizaino sprendimai

Dizaino sprendimas bus kuriamas pasitelkiant išorės dizaino kompaniją. Paslaugų teikėjas pateiks įmonei produkto maketus, eskizus ir vizualizacijas elektroniniame variante, pagal kuriuos vėliau bus pradėta masinė šių produktų gamyba.

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Projekto vykdytojas: UAB Asiga

 

UAB „Asiga“ technologinių ekoinovacijų gamybos procesuose įdiegimas

UAB Asiga Nr. 03.3.2-LVPA-K-837-04-0032

Projekto tikslas: Projektu siekiama diegti technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes, mažinti energijos resursų, gamtos išteklių naudojimo, gamybos taršą bei įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus. Numatomos investicijos kurių pagalba sumažėtų neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkai ir užtikrinamas tęstinis aplinkos apsaugos efektas t. y. švaresnės gamybos inovacijas ir jų įdiegimas, kuriose bus taikomi racionalių išteklių naudojimo ir taršos prevencijos metodai, atliekamas gamybos proceso modernizavimas ir optimizavimas siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir tausoti gamtos išteklius.

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Projekto vykdytojas: UAB Asiga

 

UAB "Asiga" skaitmeninimo technologijų gamybos procesuose įdiegimas Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-02-0158

Projekto tikslas: Įgyvendinus projektą įmonės gamybos valdymas ir gamyba bus automatizuota ir suskaitmeninta. Projekto įgyvendinimas leis įmonei padidinti darbo našumą, gaminių ir paslaugų spektrą, pardavimų ir eksporto apimtis bei įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose. Projektu planuojama įsigyti ir įdiegti įranga leis sumažinti veiklos sąnaudas, efektyviau naudoti resursus, taikyti pažangiausius sprendimus gamybos srityje. Tikimasi, kad projekto įgyvendinimas leis pasiūlyti rinkai platesnį produktų asortimentą, įsitvirtinti esamose ir naujose rinkose, o kartu prisidės prie gamtos išteklių tausojimo bei darbo našumo augimo.

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Projekto vykdytojas: UAB Asiga

PARTNERIAI

 

1

Rask mus Facebook'e